Odkryć w sobie duszę projektanta…

Kupić świetny produkt...super!

A jeszcze lepiej cieszyć się nim bo jest absolutnie oryginalny  i mieć go jeszcze na lata…

 

m

Satysfakcja jest największa gdy możemy zrobić coś samodzielnie podziwiać efekty naszej pracy :)

Dlaczego by zatem nie uszyć czegoś samemu i przy okazji może nawet odkryć duszę projektanta:)?

Często zdarza się, że nasze potrzeby są niestandardowe i akurat w żadnym sklepie nie możemy znaleźć interesującego nas produktu.

Dlaczego w takim razie nie spróbować swoich sił w szyciu własnych firan i zasłon? Czy nie miło będzie odpowiedzieć na pytanie: gdzie można kupić takie zasłony a odpowiedź będzie - u mnie ?:)

Nasz sklep  pomoże Ci w znalezieniu najróżniejszych tkaniny, min z organtyny, żakardu lub innych mniej lub bardziej popularnych materiałów.

Występuje oczywiście wiele technik aranżacji okien w salonach pokojach czy kuchniach.Uważamy,że wystrój wnętrza czy pomieszczenia ogranicza tylko wyobraźnia.I nie trzeba być znanym  projektantem żeby zrobić coś naprawdę fajnego, a zarazem prostego :)

Istnieje oczywiście wiele technik szycia zarówno zasłon jak i firanek, obrusów etc.O tym jak poprawnie szyć dowiedzieć się można ze szkoleń, kursów, praktyk lub rozmawiając np.z naszą babcią lub ciocią J

Wszystkie pytania na temat jak to zrobić i jak poprawnie uszyć można zadać w internecie, jednak  najważniejsze jest to, by korzystać tylko z dobrych i  sprawdzonych tkanin a takie możesz znaleźć w naszym sklepie.

 

Zatem - nie zwlekaj! :)

Zacznij tworzyć coś dla siebie, bliskich i Twojego domu :)

 

FIRANKA TEAM

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl